Čokoládové pralinky

Poprvé jsme nahlédly pod pokličku výroby čokolády v roce 1990. Onemocněly jsme čokoládou a touhou mít ji na blízku každý den. Naše výroba šla již od začátku cestou typickou pro Belgii a Holandsko, a proto naprosto základní surovinou pro všechny naše pralinky a čokoládové výrobky je kakao pražené v nejstarší belgické pražírně. I když pražírna je až polovina cesty kakaa. Všechno to začíná již na plantážích. A právě u západoafrických pěstitelů začíná příběh každé naší pralinky. Pěstitelské řemeslo farmářů z Pobřeží slonoviny a Ghany je jádrem unikátní chuti bobů a pak i samotné čokolády. Naše čokolády i náplně do pralinek vznikají na základě starých belgických a francouzský receptur, jejichž základem je právě kvalita každé použité suroviny.

Každá naše pralinka je naprosto jedinečná. Je jedinečná s prostého důvodu - všechny naše pralinky i figurky se vyrábí ručně, a každý detail je odrazem toho, kdo pralinku míchal a maloval.

A tahle „světová“ cesta nám přijde na čokoládě nádherná a fascinující - kakaový bob vypěstovaný v Africe, zpracovaný v Belgii cestuje až do valašských Vizovic, aby z něj na základě francouzských a belgických receptur vznikla lahodná pralinka. V podstatě celý svět se spojí proto, abych si mohli pochutnat na této sladké delikatese.

 

 

absinth

 

Absinth

Krusta z hořké čokolády naplněná marcipánem s kapkou absinthu. Netradiční spojení marcipánu, 70% absinthu a hořké čokolády.

hmotnost: 8 g

192_advokat(1)

 

Advokát

Košík z hořké čokolády plněný vyšlehaným tuhým krémem z bílé čokolády s příchutí vaječného likéru. Chuť vaječného likéru a čokolády? Tradiční spojení, které nikdy neomrzí. Vyzkoušejte!

hmotnost: 17 g

78_alzir-m(1)

78-1_alzir-h(1)

Alžírská káva mléčná nebo hořká

Jemná tmavá kávová náplň s příchutí vaječného likéru v hořké nebo mléčné čokoládě. Kdo by neznal alžírskou kávu? Káva s vaječným likérem a šlehačkou – klasika, která je zde s námi již od nepaměti. Nápoj, který pijí celé generace, jsme proměnili v čokoládovou pralinku. Vyzkoušejte ji v hořké nebo mléčné čokoládě.

Hmotnost: 14 g

 

 

Zpět do obchodu