Neohodnoceno

Pralinka Absinth

Čokoládová pralinka z hořké čokolády s marcipánem a absithnem.

Skladem
9,50 Kč / ks
Kategorie: Pralinky

Originální ručně vyráběná pralinka s náplní podle tradičních receptur z hořké čokolády s marcipánem a absithnem.

Hmotnost: 8 g

Alergeny: sojové boby (sója) a výrobky z nich, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody (mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie) a výrobky z nich

 

Složení:

Základ: cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor sojový lecitin, aroma přírodní vanilka

Náplň: marcipán, voda, hydrogenovaný rostlinný tuk, rostlinná vláknina, kaseinát sodný, stabilizátor: sorbitol, hydroxylpropylceluloza, emulgátory: estery monoglyceridů s kyselinou mono a diacetyl vinnou, polysorbate 60, sůl, aroma, barvivo: beta karoten, Absinthe 70 %, cukr, ztužený rostlinný tuk, sušené mléko odtučněné, sušená syrovátka, kyselina (kyselina citronová), jedná sůl, aroma přírodně identické.

 

ikona_žárovka-100 Absintu slyšel asi každý z nás a všichni také zajisté slyšeli o jeho údajných halucinogenních účincích. Od roku 1915 byl absint právě kvůli nim zakázán téměř v celé Evropě a USA. Absint však tento titul dostal neprávem. A proč jej vlastně dostal? Absint obsahuje thujon, který se podobá THC, ovšem množství, které této látky v absintu je, je naprosto minimální a absint je tak stejně halucinogenní jako každý jiný alkohol - tedy vůbec.