Neohodnoceno

Pralinka Griliáš

Hořká čokoláda ve tvaru ulity plněná smetanovým krémem s griliášem.

Skladem
22 Kč / ks 1 466,67 Kč / 1 kg
Kategorie: Pralinky

Originální ručně vyráběná pralinka z hořké čokoláda ve tvaru ulity plněná smetanovým krémem s griliášem.

Griliáš je ve zkratce karamel a opražené mandle či jiné oříšky dle chuti. Tuto cukrářskou stálici jsme spojili se smetanou a výsledným krémem jsme naplnili skořápku z hořké čokolády. Už se vám také sbíhají sliny?

 

Hmotnost: 15 g

Alergeny: sojové boby (sója) a výrobky z nich, mléko a výrobky z nich, podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich, skořápkové plody a výrobky z nich

Složení: cukr, kakaové máslo, polotučné mléko sušené (jen bílá a mléčná), kakaová hmota, emulgátor sojový lecitin,aroma přírodní vanilka. Praline, sušené mléko odtučněné.

 

kakaový bob_ikona

...a trochu o nás i našich pralinkách

Poprvé jsme nahlédly pod pokličku výroby čokolády v roce 1990. Onemocněly jsme čokoládou a touhou mít ji na blízku každý den. Naše výroba šla již od začátku cestou typickou pro Belgii a Holandsko, a proto naprosto základní surovinou pro všechny naše pralinky a čokoládové výrobky je kakao pražené v nejstarší belgické pražírně. I když pražírna je až polovina cesty kakaa. Všechno to začíná již na plantážích. A právě u západoafrických pěstitelů začíná příběh každé naší pralinky. Pěstitelské řemeslo farmářů z Pobřeží slonoviny a Ghany je jádrem unikátní chuti bobů a pak i samotné čokolády. Naše čokolády i náplně do pralinek vznikají na základě starých belgických a francouzský receptur, jejichž základem je právě kvalita každé použité suroviny.

Každá naše pralinka je naprosto jedinečná. Je jedinečná s prostého důvodu - všechny naše pralinky i figurky se vyrábí ručně, a každý detail je odrazem toho, kdo pralinku míchal a maloval.

A tahle „světová“ cesta nám přijde na čokoládě nádherná a fascinující - kakaový bob vypěstovaný v Africe, zpracovaný v Belgii cestuje až do valašských Vizovic, aby z něj na základě francouzských a belgických receptur vznikla lahodná pralinka. V podstatě celý svět se spojí proto, abych si mohli pochutnat na této sladké delikatese.

 

originální receptury-01pravá čokoláda-01ruční výroba-01

Zpět do obchodu