Neohodnoceno

Pralinka Malina

Hořká čokoláda s malinovým pyré potažená hořkou čokoládou.

Skladem
16 Kč / ks 1 454,55 Kč / 1 kg
Kategorie: Pralinky

Originální ručně vyráběná pralinka s náplní podle tradičních receptur z hořké čokolády s malinovým pyré potažená hořkou čokoládou.

 

Hmotnost: 11 g

Alergeny: sojové boby (sója) a výrobky z nich, mléko a výrobky z nich

Složení:

Základ: Cukr, kakaové máslo, sušené mléko polotučné, kakaová hmota, rostlinný tuk palmový, sušená syrovátka, emulgátor sojový lecitin

Náplň cukr, plně ztužený rostlinný tuk palmový, sušené mléko odtučněné, sušená syrovátka, kyselina citronová, jedná sůl, aroma, voda, hydrogenovaný rostlinný tuk, rostlinná vláknina, mléčný protein, stabilizátory: sorbitol, hydroxypropylcelulóza, emulgátory: estery monoglyceridů s kyselinou mono a diacetyl vinnou, sůl, aroma, barvino: beta karoten, malinová ochucovací pasta

 

 

kakaový bob_ikona

...a trochu o nás i našich pralinkách

Poprvé jsme nahlédly pod pokličku výroby čokolády v roce 1990. Onemocněly jsme čokoládou a touhou mít ji na blízku každý den. Naše výroba šla již od začátku cestou typickou pro Belgii a Holandsko, a proto naprosto základní surovinou pro všechny naše pralinky a čokoládové výrobky je kakao pražené v nejstarší belgické pražírně. I když pražírna je až polovina cesty kakaa. Všechno to začíná již na plantážích. A právě u západoafrických pěstitelů začíná příběh každé naší pralinky. Pěstitelské řemeslo farmářů z Pobřeží slonoviny a Ghany je jádrem unikátní chuti bobů a pak i samotné čokolády. Naše čokolády i náplně do pralinek vznikají na základě starých belgických a francouzský receptur, jejichž základem je právě kvalita každé použité suroviny.

Každá naše pralinka je naprosto jedinečná. Je jedinečná s prostého důvodu - všechny naše pralinky i figurky se vyrábí ručně, a každý detail je odrazem toho, kdo pralinku míchal a maloval.

A tahle „světová“ cesta nám přijde na čokoládě nádherná a fascinující - kakaový bob vypěstovaný v Africe, zpracovaný v Belgii cestuje až do valašských Vizovic, aby z něj na základě francouzských a belgických receptur vznikla lahodná pralinka. V podstatě celý svět se spojí proto, abych si mohli pochutnat na této sladké delikatese.

 

originální receptury-01pravá čokoláda-01ruční výroba-01

Zpět do obchodu